PASı SPREYLE YASAK KıLMAK: OK-151 PAS SöKüCüYü KULLANıM KıLAVUZU

Pası Spreyle Yasak Kılmak: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanım Kılavuzu

Pası Spreyle Yasak Kılmak: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanım Kılavuzu

Blog Article

Maden yüzeylerin baş yağıı pas, aletlere, ekipmanlara ve ayrıca makine parçalarına muhatara verebilir. Neyse ki Özkimsan Sanayi Kimyasalları cephanenizde bir tabanca sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu yoğun formül pasla keskin bir şekilde mücadele paha ve püskürtme yöntemiyle keyif ve patetik bir infaz süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, mühür yüzeylerdeki pası bertaraf etmek için OK-151'in sprey olarak kesinlikle kullanılacağını boşlukştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Meşakkatlilü Bir Pas Temizleme Çözümü

OK-151, çeşitli metal yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak midein tasarlanmış konsantre bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün hakkında olgun verirken Emniyet Vukuf Formuna (SDS) kafavurmanın yaşamsal ögönen taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyevi dahişimi, potansiyel tehlikeler ve emniyetli kullanım prosedürleri karşı kapsamlı teferruatlar sunar. SDS üste OK-151'in belli metallerde veya sınırlı çsafha koşullarında kullanılmasına merbut sınırlamaları da belirtecektir.

Hazırlık: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce mukteza aletlere iye evetğunuzdan emin olun ve eminğe öncelik verin:

Önce Asayiş: OK-151 muhtemelen dürüşt kimyasallar karınerir. Her vakit ellik, gkişi, müntesip kimyasallara reva teneffüs apareyı ve muhafız kıyafet kadar isabetli şahsi Goril Ekipman (KKD) kullanın.
Çtuzakışma Düzlükı: Dumana verilen kalmayı en aza indirmek muhtevain eksiksiz havalandırılan bir vadi seçin. Mümkünse açık havada çtuzakışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe destelı): Çevredeki alanları aşırı sutaş sıçramasından veya damlamalardan sahiplenmek ciğerin damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Paklık Malzemeleri: Paçavralar, inatçıçı alanlar dâhilin keskin bir fırça (isteğe bağlamlı) ve durulama karınin bir ab kaynağı kabilinden bekâret malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Silahınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şnöbetesinde gelmese de kullanım kolaylığı kucakin yönlü bir püskürtücaza aktarabilirsiniz:

Onat Sprey Şsorunesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şanlayışesi seçin. Sprey şalışverişesinin hijyenik olduğundan ve ayrıksı kimyevi maddeler içermediğinden emin olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak gerekli miktarda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şfiilesine aktarın. Uyanıklık: Dumanı solumaktan veya konsantreyi dökmekten kaçının.
Hasımı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak çarpıcı bir şekilde nite uygulayacağınız horda açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe rabıtalı): Mülevven veya duyarlı yüzeyler yürekin, herhangi bir nitelik bozulmasına illet olmadığından güvenli cereyan etmek muhtevain OK-151'i küçük, göze çarpmayan bir alanda test etmeyi düşünün.
Doğrudan Tatbikat: Kaba pas birikintileri ciğerin, sprey şdavranışesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve aracısız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Bütün paslı alanların kaplandığından tehlikesiz olarak müsavi ve ongun oranda OK-151 makam uygulayın. İhtiyaçlarınıza destelı olarak püskürtme memesini zayıf bir sis yahut daha yoğun bir temizış sinein ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla belirtilen müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine destur verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bağlamlı olarak değişlemebilir.
Hasımı Silahsızlandırmak: Pası Yok etmek ve Tasfiye etmek

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Sargılı): İnatçı pas ciğerin, çözeltinin beklemesine ruhsat verdikten sonrasında yüzeyi hafifçe çalkalamak bâtınin kızgın bir fırça kullanın. Bu diretmeçı pas parçdağklarının gevşemesine yardımcı mümkün.
İyice Durulayın: OK-151 kalıntılarını ve gevşemiş pas parçateşklarını bastırmak kucakin bütün meydanı hijyenik suyla adamakıllı durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Sargılı): Kabartma tozu çözeltisiyle yahut ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin lazım olup olmadığını tayin etmek ciğerin SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına faln.
Kurutma: Elan aşkın kullanmadan veya saklamadan önce, aksiyonlenmiş yüzeyin ağız ağıza kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama yahut şümul: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek midein temizlenmiş metal yüzeyi pas önleyici bir boya veya kaplama ile boyamayı veya kaplamayı düşünün.
Rutubet Aramaü: Mühür nesneleri olanaklı olduğunca kuru ortamlarda saklayarak neme maruz kalmayı en aza indirin.
Nizamlı Hizmet: Maden yüzeyleri pas belirtileri açısından intizamlı olarak inceleyin ve elan fazla hasarı önlemek bağırsakin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli mühür yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve ruhlu bir vadi Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi sunar. Eminğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını uyma etmeyi ve ürünü tetik bir şekilde uygulamayı unutmayın.

Report this page